Lopta na sedenie

 

Chcete svojmu telu dopriať niečo dobré a hľadáte novú možnosť sedenia? Tak sa teraz rozhodnite pre kúpu ergonomicky tvarovaného sedacieho vaku. Pretože tým neprinesiete do svojho domu len dynamiku ale odľahčíte aj svoje telo.

Použitie lopty na sedenie dokázateľne predchádza zdravotným problémom, ako napríklad problémom s držaním tela. Okrem toho dochádza k odbremeneniu platničiek medzi stavcami a uvoľneniu chrbtovej časti. Lopta na sedenie sa aktívne stará o lepšie, vyrovnanejšie držanie tela a tým vyhlasuje boj zhrbeným ramenám a krivej chrbtici. Zaobstaraním si takejto lopty urobíte svojmu telu radosť a zároveň tak investujete do budúcnosti bez bolestí.

Lopta na sedenie je vhodná aj pre deti, pretože tak môžu trénovať rovnováhu a balans, ktorý sa tak dá hravo naučiť. Ak Váš syn alebo dcéra trávi veľa času za písacím stolom, aby si splnili domáce úlohy alebo sa hrali na počítači, spravte im zakúpením takejto lopty veľkú radosť.

Lopta na sedenie existuje v rôznych modeloch a farbách, takže si každý vyberie niečo podľa svojho vkusu. Okrem toho sa dá vyberať z rôznych veľkostí. Tým je zaistené, že lopta bude perfektne vhodná pre vašu telesnú veľkosť.

Loptou na sedenie prinesiete zmenu do svojho každodenného života a zostanete stále v pohybe. Stŕpnuté nohy alebo stuhnutý chrbát patria minulosti. Ale žiaden strach, sedieť na lopte neznamená, že sa budete celý čas kolísať. Pomocou špeciálne pre loptu na sedenie vyvinutého parného systému je tomu zabránené. Rozhodnite sa teraz pre loptu na sedenie a majte v budúcnosti za svojim písacím stolom peknú postavu.

 

Sedacie vaky zábavná a pohodlná relaxácia

Len málo ľudí ešte nepočulo o sedacom vaku či vreci, fenoménu, ktorý sa v súčasnosti rozširuje čím ďalej viac medzi deťmi i dospelými. Prečo - na to je jednoduchá odpoveď. Sú veselé, farebné, príjemné a zdravé pre naše telo.

Prirodzené sedenie

Tento pohodlný a štýlový nábytok pre relaxáciu je určený pre tých, ktorí už majú dosť sedenia na tvrdých stoličkách či nepohodlných sedačkách a naopak si chcú vyskúšať niečo nové. Sedacie vrecia sú úžasne pohodlné, praktické a môžu byť aj skvelým doplnkom do vášho interiéru. Vyrábajú sa totiž v mnohých farebných variantoch, takže si každý môže nájsť tú svoju. Bonusom je aj záruka zdravého sedenia, ktorá je daná jeho prispôsobivosťou ľudskému telu. Poskytuje dokonalú podporu chrbtici, a podporuje prirodzené držanie tela.

Pohodlie

Najväčšou prednosťou sedacích vakov je bezpochyby ich pohodlnosť. Tá je daná ich výplňou tvorenú polystyrénovými guličkami. Práve ony zaisťujú dokonalú prispôsobivosť telu, stabilitu a pohodlie. Nemusíte sa pritom obmedzovať len na jednu jedinú pozíciu. Sedacie vaky totiž umožňujú širokú škálu ich použitia. Môžete sedieť vzpriamene, ale aj v záklone, ležať, váľať sa alebo čokoľvek, čo vás napadne.

Štýl a originalita

Nie je to síce ich primárna úloha, ale sedacie vaky tiež oživia váš interiér a stanú sa veľmi zaujímavým bytovým doplnkom. Skvele vyzerajú, majú šmrnc a hodia sa ako do detskej izby, tak do spoločenskej miestnosti pre dospelých. Výber veľkostí i farieb je široký, takže nie je problém siahnuť po tom, čo vyhovuje práve vám. Nevyhnutnou výhodou je aj ich nízka hmotnosť, ktorá umožňuje ľahkú manipuláciu i pre dieťa.

Sedacie vaky sú vďačnou súčasťou večierkov, ale aj kaviarní či čajovní, hodia sa prakticky do každého interiéru. Ich najväčšími fanúšikov sú ale samozrejme deti, ktoré ich pestrofarebné varianty uvítajú nielen v škôlkach, ale aj vo svojej izbičke. A pozor! Pohodlie si môžu užiť aj vaši domáci miláčikovia. Aj pre ne sú totiž vaky k dostaniu.

 

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode