Jedálenské stoličky

Pri výbere stoličky do jedálne si je treba zvážiť veľkosť vášho stola aj miestnosti samozrejme počet je dobré prispôsobiť veľkosti vašej rodiny a je dobré mať pár kusov navyše.

  Pekná stolička môže veľmi vkusne vylepšiť celkový dojem pri stolovaní. V móde sú hlavne stoličky kovové a stoličky z masívu. Samozrejme ak chcete ovplyvniť životnosť vašej jedálenskejstoličky je tiež dobré si uvedomiť  váhu ľuďi, ktorý na nej budú sedieť.Ak majú členovia vašej rodiny viacej ako 90 kilo a  budú na nej pravidelne sedávať je treba sa radšej popozerať po kvalitnej jedálenskej stoličke vhodnej do reštaurácií, ktoré sú na to svojím prevedením konštrukcie stavané. Je dobré si tiež zvážiť či ide len o stoličky do jedálne a budete na nich sedieť len pri stravovaní, alebo ide o stoličky do kuchyne, kde trávite veľa času s návštevami a posedeniami pri cigaretke a káve. Väčšina zo stoličiek na trhu by však na niekoľko rokov mala hravo zvládať nosnosť do sto kilo v akomkoľvek rozsahu použitia v domácnosti. pri výbere stoličky do jedálne, reštaurácie či kaviarne  to ale určite spomeňte predajcovi a nechajte si poradiť. Peknú kovovú aj drevenú jedálenskú stoličku môžete kúpiť vo výpredaji alebo v akcii aj do 20 eur ich cena sa však pohybuje od 20 do 200eur za jednu stoličku. Pri stoličkách nad sto eur už ale neplatíte za kvalitu, ale za značku a dizajn. Väčšina kvalitných stoličiek od dobrých výrobcov je za menej ako sto eur.   

 Pri stole  od nepamäti schádzala celá rodina, a to nielen kvôli jedlu, ale aj riešenia rodinných záležitostí. Zaobstarať si do bytu, domu alebo kancelárie správnu stoličku a stôl, je teda veľmi dôležitý. Pestrý sortiment bytového nábytku, ktorý zahŕňa stoličky i stoly, nájdete na webe Supersektor.cz. V našom špecializovanom e-shopu si môžete za výhodné ceny zakúpiť moderné a pohodlné stoličky, vhodné na sedenie pri stole, či už jedálenského, pracovného či kancelárskeho. Pretože je stolička spravidla určená na celodenné sedenie, tak i naše produkty disponujú vhodným tvarom, príjemným materiálom a dokonalou ergonómiou.

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode